Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.616

V jakých botech vkročit do letošního jara?

 

Jaro se nemilosrdně blíží a nám nezbývá, než vyměnit teplé kozačky za jarní boty. Jaké ale letos obout, abyste se vyhnula faux pas? Ukážu Vám, co se letos nosí.

 

Lesk a třpyt vedou

Pokud máte rády všechno, co se třpytí, pak je letošní sezóna pro Vás jako stvořená. Hlavním hitem jsou totiž lesklé a třpytivé boty. Nazout si tak můžete jak metalické tenisky, tak blyštivé baleríny nebo i lodičky. Slušet Vám budou všechny a doslova s nimi zazáříte.

 

 

 

 

 

 

Nesmrtelné tenisky

„Kecky“ jsou stálicí v našich botnících. Proto Vás asi nepřekvapí, že se nosí i letos. Pokud rády experimentujete, ale zároveň chcete mít nohy v pohodlí, vsaďte na barevné, lesklé nebo jinak výrazné tenisky. Jaro s nimi bude hned veselejší.

Klíny se vrací

Klínové boty se v pravidelných intervalech vrací do módy a tentokrát to vyšlo na letošek. Zapátrejte tak ve svém botníku, oprašte svůj oblíbený pár a vyrazte do ulic. Nezáleží na tom, jak vysoký klín a barvu mají. Tento rok letí všechny.

 

 

 

 

 

 

Nebojte se extravagance

Pokud se stylem oblékání rády lišíte a chcete být středem pozornosti, pořiďte si extravagantní boty. Může to být jakýkoliv nevšední kousek, který Váš outfit ozvláštní. Popusťte uzdu fantazii a buďte svá. Ostatní (nejen) na Vašich botách oči nechají.

Hadi na botách

Plazů se nemusíte bát. Minimálně těch na obuvi ne. Jsou slušiví a letos i trendy. Obujte si kousky s motivy hadí kůže – mohou mít barvy, které jsou pro plazy typické, ale parádu uděláte i s botami v jakýchkoliv jiných barvách s hadím reliéfem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X