Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.613

Co bude Vaší posteli slušet?

Trendy pro novou sezónu se netýkají jen oblečení, ale i Vašeho domova. Já jsem se zaměřila na ložní prádlo a zjistila jsem, jaká povlečení budou letos Vaší posteli nejvíc slušet. Už je máte?

 

Při zvelebování svého domova nezapomínám ani na ložnici. Do postele vybírám vždy moderní a především kvalitní povlečení, které ani po několikerém vyprání neztrácí svou barvu a zůstává stále jako nové. A právě takové jsem teď vybrala i do naší nové jarní kolekce na Blancheporte. Pojďme se podívat, do čeho letos lůžkoviny obléknout, pokud se chcete držet aktuálních trendů.

 
V jednoduchosti je krása

Já sama většinou dávám přednost jednoduchému, nejlépe jednobarevnému, povlečení. A právě jednoduchost, někdy i v kombinaci se zdobnými prvky, je jedním z hitů tohoto roku. Proto v naší kolekci najdete bílé povlečení Blanche. Jeho lemy jsou zdobené nádhernou výšivkou, která obyčejné ložní prádlo proměnila v romantický doplněk každé postele.

Jednoduchost v kontrastu se zdobnými prvky v podobě roztomilých mašliček, to je povlečení Lara. Je zdobnější než Blanche, a přitom stále velmi střízlivé. Navíc nemusíte zůstávat jen u neutrální pískové barvy, ale můžete sáhnout i po originálním tyrkysovém odstínu „cedr“, které každou ložnici spolehlivě rozzáří a dodá mu šmrnc. 

 

Vzory, které si zamilujete

Ačkoliv obyčejně nejsem příznivcem nápadných vzorů, v případě povlečení občas udělám výjimku. Pokud obyčejně vzory vynecháváte, zkuste je letos – jsou v kurzu! Milujete-li barvy, rozhodně Vás potěší hravé povlečení Samba. Dominantní barvou je zde nebesky modrá barva, které dominují barevné exotické listy z jedné strany a nenápadné proužky ze strany druhé. Povlečení tak můžete kdykoliv otočit a rázem tak změnit look Vaší postele.

Je libo menší divočina? A co takhle motýli ve svěžích jarních barvách? Navodí Vám atmosféru teplých slunečných dní a usínání pro Vás bude zas o něco příjemnějším zážitkem. V případě povlečení Lucie navíc máte na výběr – motýli mohou poletovat na bílém, béžovém nebo modrém podkladu. 

 

Zachumlejte se do jara

Asi nejsem jediná, kdo se už od prosince nemůže dočkat jara. Máte to stejně? V tom případě doporučuji obléknout ložní prádlo do jarního povlečení. Tak jsem to udělala i já a hned je to čekání na první teplé dny pozitivnější. Doma mám povlečení Manon v módní zelené barvě, které ve mně probouzí pocit, že lenoším uprostřed louky plné kvítků. Pokud si ale na zeleném odstínu příliš nepotrpíte, máme pro Vás i odstín lila nebo šedý.

Stejně jako jsem sháněla povlečení do ložnice, poohlížela jsem se i po ložním prádle do dětského pokoje. A protože vím, že moje děti milují barvy a veselé potisky, rozhodla jsem se jim pořídit trendy povlečení Paradis. Po ulehnutí do něj se moje dítka rázem ocitnou ve světě, kde vládne příroda, jaro a ptáčci. Občas mám sama nutkání zachumlat se k nim :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jakému ložnímu prádlu dáváte přednost Vy? A které naopak příliš nevyhledáváte? Dejte mi vědět na Facebooku.

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X