Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.613

Co dělá domov útulným?  

S přicházejícím podzimem se ze zahrádek a teras už zase „stěhujeme“ domů. Dny se zkracují, a nám tak bude zase čím dál lépe v pohodlí domova. V tuto dobu se také často díváme na své bydlení novýma očima. Nepotřebuje náš domov nějak oživit nebo zútulnit? Něco by to chtělo, ale jak to udělat? Poradíme vám! 

Nemusíte si přece hned pořizovat nový nábytek, stačí jen lehce obměnit bytový textil a uvidíte, jak váš interiér prokoukne.

Ne nadarmo se říká „Oko do duše okno“ :-)  A v bytě jsou takovýma očima právě okna. Stačí hezké záclony a závěsy – pokud tedy nejste milovníkem minimalismu ve formě žaluzií – a celý pokoj se hned promění.

Krásné a dekorativní jsou lehké voálové závěsy, které zároveň plní funkci záclon. Jsou jen částečně průhledné tak, že propouštějí světlo, ale vidět skrz ně dovnitř není. Klasickým materiálem pro jejich výrobu je polyester, který umožňuje mnoho barevných variací. Vyzkoušejte třeba tyhle závěsy zdobené stylovými a moderními sovičkami. Sovy jsou letos vůbec žhavým trendem, a když svůj interiér oživíte právě jimi, budete opravdu IN :-)

Zajímavým textilním doplňkem jsou také tzv. vitrážové záclony, které nejlépe slouží tam, kde potřebujete získat krásný výhled. Koukáte na sousedův dům či nějakou zeď? Pak si můžete jednoduše vykouzlit výhled v podobě krajiny nebo vlaštovek.

Pokud jste milovníky romantiky a nostalgického stylu, budou se vám líbit záclony a závěsy s květinovými vzory, stažené vázačkami či poutky. Velmi elegantní je například tato záclona nebo šikovná vytahovací záclonka se stejným motivem - orchidejí.

Nebo si můžete stahovací mašli koupit zvlášť, je dostupná ve čtyřech krásných barvách, které můžete s odstínem stávajících závěsů sladit nebo můžete naopak použít barvu v kontrastu . Například mašle ve švestkové barvě se bude krásně vyjímat na zelených závěsech, šedá na fialových a zelená na hnědých.

Pro ty z vás, kteří mají rádi na spaní absolutní tmu, nabízíme speciální zatemňovací závěsy, které jsou dvojité a uprostřed mají černé vlákno, díky němuž místnost opravdu dokonale zatemní.


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X