Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.640

Dopis od výherce automobilu

Dobrý den, rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za perfektní zážitek při předání hlavní výhry ve Vaší soutěži. O Vašem e-shopu jsem se dozvěděl cca před 2 lety někde na facebooku. Po krátkém seznámení jsem zjistil, že nabízíte velice hezké věci a to jak pro ženy, tak i pro muže. 

Velké plus jsou pak praktické vychytávky do domácnosti. Protože velice rád soutěžím, rozhodl jsem se zapojit i do Vaší soutěže o osobní automobil značky Škoda Fabia.
Měl jsem obrovskou radost, když jsem se dozvěděl - takhle jednou ve čtvrtek odpoledne, že se mi podařilo vyhrát hlavní cenu.
Samotné předání pak předčilo veškerá má očekávání. Všichni zúčastnění byli velice příjemní, usměvaví a vše proběhlo na profesionální úrovni.
Ještě jednou moc všem děkuji za moc pěkné odpoledne. Do Vašeho obchodu se budu rád vracet, nabízíte kvalitní zboží pro celou rodinu.
A rád se zúčastním i Vašich dalších soutěží. Proč nespojit příjemné s užitečným :)?

Celému kolektivu Blancheporte přeji hezký den.   

Michal, výherce automobilu, Bohdíkov


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X