Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.613

Soutěž EUROBABIČKA je soutěží pro všechny babičky, které mají smysl pro humor, není pro ně problém vystoupit před obecenstvem i kamerami a používají internet. Je to soutěž zábavná, pohodová ale také přiměřeně náročná. Je určena pro aktivní babičky a dámy v nejlepších letech. Blancheporte se stal partnerem této soutěže.

Tato soutěž vznikla v roce 2006 v návaznosti na soutěž MISS BABIČKA, se kterou začal týdeník Květy a TV Prima. Pořádaly společně tři ročníky soutěže a to v letech 2001, 2002 a 2003. Soutěž bez bližšího vysvětlení skončila. Poté byl založen klub Eurobabička, kde se setkávaly účastnice předchozí soutěže. Ve stanovách byla podmínka, že členkami mohou být pouze ty, které prošly veřejnou soutěží. Aby mohly být přijímány nové členky, začala se od roku 2006 pořádat soutěž Eurobabička.

Soutěž Eurobabička má tedy již několikaletou tradici. Z přihlášených žen vzejde celkem 120 babiček, jež postoupí do semifinále. Na několika místech České republiky se pak konají semifinálová kola, ve kterých se budou vždy ze 30 soutěžících volit účastnice finálového večera. Těchto dvanáct účastnic semifinále se pak utká o titul Eurobabička v průběhu slavnostního finálového večera. Na finalistky čeká několik soutěžních disciplín. Například módní přehlídka, vložená disciplína, rozhovor.

Po ukončení slavnostního večera dojde k dražbě korunky vítězné babičky. Výnos z dražby stejně jako zisk ze vstupného a dary od partnerů bude poukázán vždy na dobrou věc.


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X