Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.682

Prozářete svůj byt. Je to snadnější než byste čekali

Stalo se vám někdy, že jste přišli na návštěvu do bytu známých nebo rodiny a nestačili jste se divit? Vš bylo krásně sladěné, do nejmenších detailů. Je to mnohem snazší než by se to mohlo zdát.

Řešením pro Vás může být jednoduchá zkratka: 5 P. A to v podobě povlaků, potahů, přehozů, plédů a podsedáků! Můžete tak fantasticky změnit vzhled svého obývacího pokoje, jídelny i ložnice. Veškerý sedací nábytek, stoly a klidně i okna mohou tímto způsobem získat zcela novou tvář. Dodejte svému bydlení novou jiskru!

Jak jsme již napsala, zmíněných 5 P můžete ještě doladit dalším bytovým textilem, jako jsou závěsy, záclony, polštářky, deky a ubrusy. I zde je nabídka velmi široká a můžete si vybrat mezi mnoha materiály, barvami i vzory.

V posledních letech se do bytového návrhářství prosadily chladné tóny jako je bílá, šedá a černá, současným trendem je opět návrat k přírodě a jejím barvám. Jsou to krásné zemité odstíny např. čokoládová, režná, lněná, indigo, červená, modrá, žlutá, korálová, švestková, oranžová, hnědošedá a zelená.

Jaké barvy baví vás? Máte interiér sladěný nebo dáváte přednost více barvám a více vzorům? Napište mi na facebook!

 

 

 

 

 

 

Související obrázky

    


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X
X