Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.630

Jak správně vybrat bikiny? Poradíme!

Dvoudílné plavky by ženy měly vybírat s ohledem na svou postavu. Zatímco štíhlé dámy si podle módních odborníků mohou vybrat de facto cokoli, tak ty s výraznějšími proporcemi mají být opatrnější.

Štíhlé ženy mají při výběru plavek sahat po těch, které využívají menší množství materiálu – například po takzvaných brazilských bikinách, které ještě vyrýsují postavu a navíc uberou pár kilogramů. Vrchní díl může být zdobený nebo ve střihu push up. Pozor na moderní „páskové“ plavkové podprsenky, které poprsí ještě zmenšují.

Ženy s problematickými spodními partiemi by si měly vybírat plavky, které mají výraznější vrchní díl a naopak méně výrazný ten spodní. Tak se jim podaří směřovat pozornost k horním partiím. To samé platí i opačně. Pokud ženy chtějí odpoutat pozornost od výraznějšího bříška, měly by volit plavky, které mají výrazný spodní díl a naopak méně výrazný ten vrchní.

Dámy s větším poprsím by se měly soustředit zejména na výběr horního dílu bikin. Správně vyztužená podprsenka od plavek udrží prsa ve správném tvaru. Při výběru je třeba soustředit se také na sílu ramínek a vhodné vzory. Jemné vzory by měly volit také ženy se silnější postavou.

Jaké plavky si vybíráte Vy? Napište mi na facebook!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X