Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.733

Víme, jak vybrat správné kalhoty podle tipu postavy

Kalhoty mají několik základních střihů. Každý z nich sedne jiné postavě, a proto je třeba dobře vybírat. Výhodu mají štíhlé ženy a muži, kteří si mohou dovolit téměř vše. U drobnějších, silnějších či vyšších postav je třeba soustředit se zejména na vhodný výběr střihu, ale také na barvy či materiály.

Ženy drobnějších postav by měly vybírat kalhoty střihu skinny, které nohy opticky prodlužují. Další možností jsou boot cut kalhoty, ale vhodné je, pokud je na nich nějaké šisování nebo jiný motiv, který vyzdvihne křivky a odtáhne pozornost od délky nohou.

Majitelky dlouhých nohou si mohou vybrat téměř každý střih, ale měly by svou přednost umět prodat – skvělé jsou kalhoty rovného střihu nebo střihu, který se pod koleny mírně rozšiřuje. Je třeba vybrat také vhodnou délku.

Plnější postavu potom zeštíhlují kalhoty rovného střihu, které mohou být zdobené nějakým podélným motivem, například proužky. Dobré je vybírat tmavší barvy. Zadeček bezpečně zmenší kalhoty s kapsami blízko u sebe.

Ženy s chlapeckými postavami by se rozhodně neměly bránit různému šisování, které pomáhá zvýraznit křivky. Ze střihů je vhodný boot-cut, který se pod koleny mírně rozšiřuje. Jeli třeba zvýraznit pozadí, pomohou velké kapsy.

Jak kalhoty vybíráty vy? Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X