Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.630

Jak vybrat vhodné legíny k šatům i topům

Legíny jsou dnes velmi moderním kouskem oblečení, který si oblíbily ženy po celém světě.  Legíny se výborně hodí pro každodenní nošení venku i pro doma. Ženy si mohou vybrat z několika různých délek a z velkého množství různých barev i materiálů.

Pro různé příležitosti je třeba zvolit ten správný kus. Je třeba také myslet na to, že některé legíny jsou průhledné a je třeba vzít si přes ně šaty nebo alespoň delší top.

Legíny mají výhodu, že skvěle sedí skoro všem ženám bez ohledu na to, jakou mají postavu. Je třeba ale najít vhodnou kombinaci s dalším oblečením.

V první řadě myslete na délku a střih legín. Capri sedí nejlépe, nerozšiřují a jsou vhodné pro mnoho typů postavy. Naopak delší střihy jsou určené zejména pro štíhlé ženy vyšší postavy.

Není to ale pravidlo, které je platí stoprocentně. V kombinaci se zajímavým topem nebo botami na podpatku jsou i dlouhé legíny k postavě milostivé.

Ženy dnes mohou vybírat z celé řady zajímavých barev, vzorů a dokonce i materiálů. Existují také legíny se zajímavými aplikacemi nebo štrasovými ozdobami. Je možnost také využít legín, které pomáhají s modelováním postavy.

Jak kombinujete legíny vy? Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X