Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.733

Punčocháče v pestrých barvách a vzorech oživí váš outfit. Inspirujte se!

Punčocháče už dávno neslouží jen jako ochrana před chladem. Ženy je začaly považovat za důležitou součást svého outfitu. Výrobci proto rozšířili nabídku z tělových a tradičních barev i na barvy pestré. Na pultech obchodů najdeme i punčocháče se vzory a potisky.

Ještě než se podíváme na současné trendy, nahlédněme krátce do historie. Novodobé punčocháče byly populární už od vzniku. První dodávku 4 milionů kusů vyprodali američtí obchodníci za pouhé čtyři dny. 

Oblibu si punčocháče udržely i ve 2. polovině 20. století, kdy do nich výrobci začali přidávat lycru, která zlepšila jejich pružnost. Takto se punčocháče vyrábějí i dnes. Na rozdíl od minulosti ale už nejsou jen jednobarevné.

Návrháři je naopak zdobí různými vzory. Romantické duše třeba ocení punčocháče se srdíčky nebo mašličkami. Mladé slečny se nemusí bát ani punčocháčů, které kombinují několik barev. 

Výrobci myslí i na rockerky - na trhu proto seženete i punčocháče tělové barvy s potiskem tetování. Ať už si vyberete jakýkoliv vzor, vždy myslete na to, že se nesmí tlouct se zbytkem outfitu.

Pokud si nevíte rady, sáhněte po punčocháčích černé nebo tělové barvy.

Dáváte přednost klasice, nebo máte rádi moderní vzory?
Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X