Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.637

Tipy, jak postupovat při výběru podprsenky

Podprsenka neodmyslitelně patří do šatníku každé ženy. Překvapivé procento z nich však má problém s jejich výběrem. Při koupi je třeba myslet nejen na správnou velikost košíčků, ale také na dobře vybraný obvod, správnou šíři ramínek a vhodný výběr materiálu.

V první řadě je třeba vybrat velikost košíčku, která je odpovídající k velikosti poprsí. Košíček ani kostice nesmí nikde tlačit a škrábat, ale zároveň nesmí odstávat. Prso nesmí být horní částí košíčku zmáčknuté. Košíček musí skvěle sedět.

Podprsenku by ženy měly vybírat také na základě šíře ramínek. A to zejména ty, které mají větší objem. Tenká ramínka se mohou nepříjemně zařezávat nebo sklouzávat. Naopak širší ramínka lépe sedí a pomáhají rozkládat tlak.

Obvod podprsenky nesmí být příliš volný ani příliš těsný. Příliš těsné zapínání se pozná podle toho, že celý zadní díl prádla vyskočí nahoru. Při výběru objemu ženy musejí počítat i s tím, že většina podprsenek se po několika praních lehce natáhne.

Neméně důležitý je výběr vhodného materiálu, ale také samotného střihu podprsenky. Existují takzvané push up podprsenky, které mají za úkol poprsí zvětšit, ale také minimalizery, které ho mají zmenšit. Existuje celá řada různých střihů, z nichž má každý své zákaznice.

Jaké prádlo nosíte Vy! Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X