Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.733

Češi se do pohodlnější obuvi přezouvají doma i v zaměstnání

Pojďte dál a vyzujte se, prosím. Chcete pantofle? Tuto větu jste už určitě na návštěvě slyšeli. Češi se totiž doma rádi přezouvají do pohodlnějších bot - pantoflí nebo bačkor. Zjistěte, jak se liší a kam je kromě domácností nosíme.

Nejdříve se podívejme na rozdíl mezi těmito typy obuvi - zatímco pantofle nemají patu a můžou mít i otevřenou špičku, bačkory jsou vždy s uzavřenou špičkou a obvykle sahají až ke kotníčkům.

Kvůli svému vzhledu se bačkory nosí výhradně doma. Do pantoflí se ale spousta Čechů přezouvá i v práci. Nechtějí totiž trávit celý den v uzavřené obuvi. 

V případě, že se přezouváte do pantoflí v práci, ve které chodíte, vybírejte pantofle se zdravotní podrážkou. Podporují správné tvarování klenby, takže vaše chodidlo netrpí. 

Pokud kupujete pantofle pro návštěvy, doporučuji koupit modely s antibakteriální vložkou. Tyto boty seženete i se zdravotní podrážkou. Svým nohám ale dopřejte i čas bez jakékoliv obuvi. 

Přezouváte se doma? Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X