Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.630

Povlečení chrání deky a polštáře před znečištěním. Vhodně také doplní váš interiér

Nebojte se pestrých barev a vzorů ani v ložnici! Přečtěte si, jak vybrat povlečení podle posledních módních trendů.

Ložní prádlo totiž už dávno neslouží jen jako ochrana matrace, peřiny a polštářů před znečištěním. Stal se z něj doplněk interiéru. Právě tak k němu musíte přistupovat i při výběru. Zkuste třeba sladit ložní prádlo se závěsem nebo kobercem v místnosti. Skvěle tak propojíte celý interiér. 

Pokud máte postel v malé místnosti s tmavými skříněmi, rozzařte ji povlečením v pastelových barvách. Bát se nemusíte ani různých vzorů. Pokud zvolíte proužky, puntíky nebo květiny, většinou neuděláte chybu. 

Nejen mladé pak určitě potěší trend povlečení s potiskem. Děti tak na ložním prádle najdou své oblíbené pohádkové hrdiny, dospělí si zase vyberou z motivů měst, přírody nebo zvířat. Myslete i na to, že byste měli povlečení každé dva měsíce měnit.

Vybrat si tak můžete hned několik vzorů, které postupně prostřídáte. A vaše ložnice už nebude nudná. Jaké ložní prádlo se líbí vám? Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X