Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.733

Slipy se hodí nejen na sport. Poradím vám, jak je vybrat

Někteří muži na ně nedají dopustit, jiní je nenávidí. Řeč je o slipech. Víte, že existuje hned několik druhů tohoto spodního prádla? Poradím vám, jak vybrat to správné pro vás.

Slipy se obecně hodí na sport. Díky svému střihu totiž udrží pánské genitálie ve fixované poloze. Pohodlně se v nich ale budete cítit i při ostatních činnostech. 

Slipy se vyrábí v mnoha provedeních, které se liší použitým materiálem i střihem. Abyste se v nich cítili co nejpohodlněji, musíte si vybrat ten správný střih. Základní dělení slipů je na ty s vysokým a nízkým střihem.

Vysoký střih oceníte, pokud máte rádi klasiku. Nízký se zase bude líbit zejména mladým mužům. Slipy můžete vybrat i podle váčku. Rozlišujeme klasický a anatomický váček. První typ je opět klasika, kterou nic nezkazíte.

Anatomický váček se zase dobře přizpůsobí vašim genitáliím, takže se budete cítit maximálně pohodlně i při sportu. Stejně jako i u podprsenek, i u slipů existuje varianta s push-up efektem. Tento typ má vnitřní podpůrný váček, který zvýrazní vaše genitálie.

Hodí se tak třeba pro romantické večery. Pokud přesto nechcete nosit slipy, zvolte trenýrky. Pamatujte ale na to, že se příliš nehodí na sport. Neměli byste je ani nosit pod kalhoty střihu slim fit nebo skinny. 

Jaké prádlo nosíte vy? Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X