Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.733

Nevíte, jaké kalhotky si vybrat? Poradím vám!

Život bez spodního prádla si dnes už nedokážeme představit. Věděli jste ale, že se kalhotky v dnešní podobě objevily až v první polovině 20. století? Dnes v obchodech seženete kalhotky různých střihů, vzorů i materiálů. Podívejte se, z čeho můžete vybírat.

Základem jsou klasické kalhotky, které jsou střižené od pasu nebo pupíku a zakrývají celý zadek. V poslední době jsou oblíbené také zeštíhlující kalhotky. Ty vypadají jako klasické, často ale sahají až k pasu.

Odlišný je také materiál, ze kterých se vyrábí. Nejčastěji je to hrubší a pevná elastická směs. Populární jsou také bikiny, které jsou střižené od beder a většinou nemají nohavičku. Podobným typem jsou hipster kalhotky, které mají vždy snížený pas a jsou střižené rovně, nebo do písmene V. 

Tanga na rozdíl od předchozích typů spodního prádla nezakrývají zadek, protože zadní část tvoří jen tenký proužek látky nebo šňůrka. Ještě méně látky pak spotřebují takzvané g-string kalhotky, které mají tenký pruh látky kromě hýždí také v pase. 

Poslední typ kalhotek - boyshorts - je inspirovaný pánským šatníkem. Připomíná totiž boxerky. Ať už si vyberete jakýkoliv typ, nezapomínejte, že je hlavní cítit se v kalhotkách pohodlně. 

Jaké spodní prádlo nosíte vy? Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X