Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.616

Jak vybrat správnou tuniku? Inspirujte se!

Tuniky jsou dnes oblíbeným módním kouskem, který vyhledávají štíhlé ženy i ty s plnějšími křivkami. Pro to, aby tento kousek oblečení ubíral kilogramy je ale třeba vhodně zvolit střih, velikosti vzor. Ne vždy bude platit, že černá je nejlepší a že je třeba volit vyloženě volné velikosti.

Pokud si žena přeje, aby jí tunika zeštíhlila, nemusí se obracet pouze k jednobarevným kouskům. Skvěle vypadají i vzorované kousky – pokud je dobře vybraný.

Mezi klasiku už patří tuniky se silným jednobarevným pruhem na bocích. Tento vzor dokáže ubrat kilogramy a zeštíhlit postavu.

Trefou do černého mohou být také různé vzory – ať už květinové nebo zvířecí, které dokážou odlákat pozornost od partií, které chceme schovat. Dalším tipem je potom střih tuniky, který je přestřižený pod prsy.

Při výběru je ale třeba dávat pozor na to, aby se střih příliš nerozšiřoval a tunika nepůsobila dojmem mateřského oblečení.

Ženy a dívky se štíhlou postavou si mohou vybírat z celé řady různých střihů a vzorů. Na drobnějších postavách vypadají dobře například jemně květinové vzory, na vyšších potom jednobarevné kousky.

U všech typů postav je třeba dobře vybírat velikost tak, aby seděla a zároveň nepůsobila masivním dojmem.

Jaké jsou vaše oblíbené barvy tunik! Napište mi na facebooku!

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X