Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.613

Jaké šaty budou slušet právě Vám?

Jaro je konečně tady a spolu s ním pomalu přicházejí i první teplé dny. Stejně jako já se už určitě nemůžete dočkat toho, až kalhoty uklidíte na dno svých šatníků a vytáhnete šaty. Víte ale, které nosit, aby Vám dobře padly a slušely Vám? Záleží především na typu postavy. Pojďme se na to společně podívat.

 

To, jaký typ postavy máte, zjistíte nejlépe tak, že se ve spodním prádle postavíte před zrcadlo a zaměříte se na poměry mezi horní a dolní polovinou těla. Na svou hmotnost a výšku teď můžete zapomenout, tyhle parametry vůbec nejsou důležité.

 

Hruška

Vidíte při pohledu do zrcadla postavu ve tvaru trojúhelníku? Přesněji – máte horní polovinu těla útlejší a tu spodní naopak plnou – silnější stehna, široké boky a větší zadeček? Pak Vám budou nejlépe sedět šaty, které zvýrazní Váš dekolt a naopak skryjí dolní část těla. Určitě se tak nebojte sáhnout po takových šatech, které se směrem dolů rozšiřují. Jejich ideální délka je ke kolenům. Správnou volbou pro Vás budou šaty na ramínka nebo s korzetem. Pokud máte ráda zajímavější modely, vsaďte na šaty na jedno ramínko.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jablko

Máte nevýrazný pas, široká záda a ramena, ale zároveň se můžete pochlubit bujným dekoltem, štíhlýma nohama a úzkými boky? Pak zapomeňte na šaty, které pas zvýrazňují. Pro Vás jsou tím pravým kousky, které odpoutají pozornost od středu těla a naopak zvýrazní jiné. Slušet Vám tak budou volnější šaty, klidně i rovného střihu. Směle sáhněte i po těch s volány nebo s nařasením. Délka šatů je v tomto případě čistě na Vás. Můžete si bez obav obléknout i ty kratší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přesýpací hodiny

Pokud máte tento typ postavy, tiše Vám závidíme! Pro „přesýpací hodiny“ jsou typická větší prsa, vosí pas a pěkně tvarovaný zadeček. S takovou postavou v podstatě nemáte co schovávat, můžete jedině zvýrazňovat své přednosti a dát je tak na odiv svému okolí. Tím pádem i volba šatů nemá striktní pravidla. Slušet Vám budou volné šaty i ty upnuté, s výstřihem i bez něj… Využijte toho, že se můžete pyšnit dokonalou ženskou siluetou a bez ostychu ji ukažte. Dovolit si můžete i extravagantnější modely s různými průstřihy, nebo jen s výraznějšími vzory.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obdélník

O ženách s postavou ve tvaru obdélníku se říká, že mají postavu klučičí. Tedy malá prsa, nevýrazný pas i boky a při celkovém pohledu rovná postava. I s touhle siluetou si ale můžete pohrát tak, že Vám to ve finále bude slušet. Stačí, když se zaměříte na šaty volnějšího střihu, které doplníte o trendy pásek, který Váš pas hezky zvýrazní. Slušet Vám ale budou i pouzdrové šaty, nebo modely s nabíráním, krajkami a volány. Hlavně nezapomínejte na doplňky, protože ty umí opravdu hodně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaké šaty s oblibou nosíte Vy? Ukažte nám je na Facebooku!


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X