Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.626

 

Slavíme 50 let!

Toto nádherné jubileum v délce půl století je rozhodně důvodem k velké oslavě. Byli bychom velmi rádi, kdybyste slavili s námi, a proto jsme pro Vás připravili originální publikaci o historii našeho zásilkového obchodu. Nejen, že v ní najdete spoustu zajímavostí, obrázků, fotek, informací i příběhů, které jsou spojeny s 50 lety existence naší firmy, ale jejím zakoupením se můžete přihlásit do soutěže o 250.000 Kč!

JAK HRÁT NAŠI JUBILEJNÍ SOUTĚŽ?

Je to nesmírně jednoduché! S nákupem této jubilejní knížky získáváte možnost využít 5 mimořádných bonusů, které Vás dovedou do soutěže o 250 000 Kč a zároveň speciální kód pro využití 1. bonusu. Objednat můžete písemně přes objednací lístek, telefonicky nebo z internetu. Při objednání z internetu zadejte speciální kód do objednacího košíku. Kde kód najdete? Na objednacím lístku! V této knížce je objednací lístek na zadní straně a na něm uveden kód pro 1. bonus - využijte tedy ihned svoji slevu 50 Kč!

V balíčku s objednaným zbožím dostanete poté speciální kód ke 2. bonusu. Takto se to bude opakovat, až získáte speciální kód k 5. bonusu. Spolu s ním automaticky vstupujete do soutěže o jubilejních 250 000 Kč.

Vyhraje ten, kdo využije všech 5 bonusů a zároveň za celou dobu soutěže objedná zboží v nejvyšší celkové ceně.

 Podrobná pravidla soutěže najdete zde.

 

Chci knížku

Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X