Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Kód akce 197.682 byl aktivován.

Módní doplněk – ta správná tečka na závěr

 Novinky o aktuálních trendech Vám přináším pravidelně, ale co už zmiňuju méně, jsou doplňky. Proto se jim dnes společně podíváme na kloub!

 

Snad každá žena má nějaký ten doplněk, kterým dotáhne svůj outfit k dokonalosti. A nemusí to vždy být jen šperky. Nezapomínejme ani na kabelky, ozdoby do vlasů, opasky a podobně. I když o doplňcích příliš nepíšu, moc ráda je nakupuji a ještě raději nosím, proto jsem se rozhodla podělit se s Vámi o své tipy.

Určitě to máte stejně. Díváte se na sebe do zrcadla, a ačkoliv máte na sobě skvěle padnoucí oblečení, které k sobě ladí, stále to není ono. V tu chvíli povolejte do služby doplňky! Jedině ty dokážou Váš model dotáhnout k naprosté dokonalosti. A jaké jaké příležitosti se hodí které? 

 

Do práce v decentním

Je jasné, že chcete, aby Vám to v práci slušelo. A nezáleží, jestli sedíte v kolektivu mužů nebo žen. Ráno při výběru outfitu ale vždy myslete na to, že méně je někdy více. Ideální tak bude vsadit na jednoduché a decentní doplňky.

Vaše uši klidně mohou zdobit visací náušnice, které všeobecně bývají výrazné. Na trhu jsou ale i jejich nenápadnější varianty. A právě ty jsou tím pravým. Chcete-li si přece jen dopřát něco výraznějšího, sáhněte po pěkném náramku s kontrastními přívěsky. Pak už jen stačí popadnout menší stylovou kabelku, do které se pohodlně vejdou všechny Vaše nezbytnosti, a můžete vyrazit! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na volný čas? Nic složitého

Je to tak. Ve volném čase nemusíte volbu doplňků tolik hrotit. Záleží samozřejmě, kam se zrovna chystáte. Pokud jste doma a čeká Vás velký úklid, je jasné, že náhrdelníky a jiná bižuterie zůstanou ve šperkovnici.

Chystáte se jen na procházku, na zmrzlinu nebo podobně? Pak toho příliš nepotřebujete. Do uší navlékněte pěkné a jednoduché náušnice, krk ozdobte decentním náhrdelníkem, případně vsaďte na splétaný náramek, který je v posledních letech tolik oblíbený. Nic víc potřeba není. Já s sebou ve volném čase obvykle nenosím ani kabelku. Pouze v případě, že se chystám někam autem, beru si s sebou ještě stylové pouzdro na doklady.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Večer se nebojte zazářit

Čeká Vás večer romantická večeře ve dvou, divadlo či jiná společenská událost? V tom případě je načase vytáhnout výrazné třpytivé šperky! Ty, co nosíte přes den, tentokrát zůstanou doma.

Stejně, jako je povoleno mít večer výrazné líčení, můžete si večer na sebe vzít i nápadnější doplňky. Jednoduchý náramek vyměňte za originální splétaný kousek, který se na Vašem zápěstí bude nádherně třpytit, velkou kabelku pak za menší psaníčko se zajímavými detaily. A pokud máte v plánu si vlasy upravit jinak než obvykle, zkuste hotový účet dozdobit třeba pěknou sponou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nákupy? Chce to něco pořádného

…Totiž, chce to hlavně pořádně velkou tašku, do které se budou vejít nejen Vaše osobní věci, ale i nákup. Já jsem si oblíbila objemnou tašku se stylovým potiskem. Zatím mě ještě nikdy nezklamala a doufám, že tomu tak ještě dlouho bude :-)

Když vyrážím do obchodu mezi lidi, obvykle si na sebe beru nevšední doplňky, které zaujmou. Někdy je to romantický cinkavý náhrdelník, jindy zase roztomilá brož. Zkuste je také. Budete si hned připadat atraktivnější a cítit se lépe. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na jaké doplňky nedáte dopustit Vy a při jakých příležitostech je nosíte? Dejte nám to vědět na našem Facebooku

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X