Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.666

Nejkrásnější plesové doplňky

Jak už jsem se zmiňovala minule, začátek roku přeje plesům. Plesová sezóna je tu a já určitě nejsem sama, kdo uvítá krásně ozářený sál, příjemnou hudbu, tanec a společnost přátel. O tom, co na sebe, jsem už psala, nyní se zaměřím na doplňky. A co je tím hlavním hlediskem u plesových doplňků? Přece lesk a třpyt!  

Představa, že mám jít večer na ples je pro mne osobně velmi příjemná. Samozřejmě ideální termín pro radostné plesání je sobota, protože už jsem trochu odpočinutá z náročného pracovního týdne. A také si pak mohu následující den opět přispat a strávit báječně líné nedělní dopoledne klidně v posteli. To naštěstí zřejmě tuší i organizátoři plesů, protože se jich naprostá většina skutečně koná v sobotu.

Takže, termín bychom měli, chuť také, jaké šaty, to jsme si říkaly minule, takže teď už zbývají jenom ty správné doplňky. U společenských příležitostí bychom měly myslet především na to „být glamour“. To znamená nádherná, třpytivá, zkrátka naprosto okouzlující. Stejně, jako se říká, že o Vánocích není nic kýč, tak u plesových doplňků platí, že nic není dost lesklé a třpytivé!

Co patří k hlavním doplňkům na ples? Stačí si pamatovat tři N: náušnice, náhrdelník a náramek. Toto trio Vám zajistí dokonalý vzhled a pokud bude dostatečně atraktivní, nápadné a třpytivé, budete královnou večera potažmo i noci!

Aby byla Vaše tři N skutečně NEJ a nádherně odrážela světlo křišťálových lustrů, doporučuji Vám zvolit šperky s elementy Swarovski. Například tyto nádherné náušnice ve tvaru kuliček. Pro značku Swarovski je tento tvar typický a bude slušet každé ženě i každému tvaru ouška.

Druhé N znamená náhrdelník. Tady platí zásada, že drobným a štíhlým ženám budou slušet kratší a subtilnější modely. Zde budou vhodné hlavně řetízky s přívěsky. Třeba tento dokonale sladěný náhrdelník s typickou kuličkou s elementy Swarovski. Stejnými prvky jsou zdobené další dva řetízky, které mají jen rozdílné přívěsky: srdíčko a čtyřlístek.

A posledním mým tipem na náhrdelník bude ten, jež prospěje ženám, kterým příroda nadělila nějaké to kilo navíc. Díky jeho dlouhému tvaru bude i silnější dáma působit mnohem štíhlejším dojmem. Dlouhý náhrdelník, opět nádherně zdobený štrasem, jí totiž dokonale opticky protáhne.

Posledním N je náramek. Pochopitelně i ten musí být dokonale sladěný s ostatními šperky. Na všední den nejsou nároky na perfektní soulad mezi dámskými šperky tak vysoké, takže si klidně můžete vzít náušnice z kovu a k nim textilní náramek se střapci. Večer se však takový nesoulad netoleruje a je poměrně vážným přestupkem proti bontónu. Proto jsem pro Vás vybrala jemný, něžný, a přesto díky svému lesku a třpytu nápadný splétaný náramek. Jeho bonusem je to, že je magnetický a bude příznivě působit na Vaši kondici.

A zapomenout bychom neměly ani na hodinky. Neberte si ty, které nosíte každý den do práce. Na ples byste měla mít něžnější variantu, Co třeba tyto hodinky zdobené opět krystaly Swarovski Elements? Jsou opravdu nádherné a ve světle plesového sálu se budou krásně třpytit. Kdyby se Vám jejich červený řemínek barevně nehodil k šatům, není vůbec žádný problém si jej vyměnit. Ale červená jako kontrast například k černé krásná a v kombinaci s červenými lodičkami a rudě nalíčenými rty budete žena vamp!

No a posledním mým tipem bude kouzelná červená šálka, jemná jako dech, která je zdobená, jak jinak, třpytivými štrasovými kamínky. Krásně bude vypadat přehozená přes nahá ramena a může se stát dalším červeným detailem Vašeho plesového outfitu.

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X