Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.616

Perfektní tuniky nejen na léto

Tunika je již doslova desítky let důležitou a oblíbenou součástí dámských šatníků. Milují je ženy v každém věku, a to nejen proto, že sluší všem typům postavy. Delší volnější střih, a především absolutní pohodlí - to jsou hlavní důvody jejich popularity.

Speciálně v letních dnech je tunika často první volbou, když ráno otevřeme skříň a zvažujeme, co na sebe. V horku ji můžete nosit i samotnou jako minišaty a v chladnějších dnech ji lze zkombinovat s legínami nebo kalhotami či džínami ve střihu slim.

Tuniky můžete nosit i s páskem, podkasat je a velmi stylové budou také při cestě na pláž přes plavky. V šatníku každé ženy by mělo být nejméně pět tunik v různých střizích, barvách i materiálech. S dlouhým či krátkým rukávem, v rovném nebo rozšířeném střihu, z pevnější bavlny i jemné viskózy. U barev se chvíli zastavíme.

 

← Letos v létě se nosí především výrazné barvy jako růžová, oranžová a korálová. Vyzkoušejte například tuto tuniku, která se bude hodit jak k bílým kalhotám, tak ke světlejším džínům.