Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.613

Podzimní paleta v interiéru

Podzim je zvláštní období. Někdo jej miluje a někdo nesnáší. Jistě, není podzim jako podzim. Můžeme si užívat babího léta s mnoha příjemnými slunnými dny, ale jsou tu také listopadové plískanice. Zkusme si tedy něco z té krásné podzimní palety indiánského léta přenést do svých interiérů. Pak budeme to nevlídné počasí snášet lépe.   

Podzimní barvy jsou v přírodně snad nejkrásnější. Zlatavé listí, červené šípky a jeřabiny, oranžové dýně a lesklé, zářivě hnědé kaštany. Ne náhodou patří tyto zemité odstíny v interiérovém návrhářství mezi nejoblíbenější.

Vyzkoušejte například přehozy, plédy a potahy, kterými můžete velmi rychle změnit vzhled svých obývacích pokojů i ložnic. Lze je pořídit na pohovky i křesla.

Nezapomeňte také na dekorativní polštářky, které mohou být jak v podobné barevnosti – tedy v tón v tónu, tak v zajímavém a originálním kontrastu.

Materiál těchto plédů a přehozů na sedací nábytek je nejčastěji bavlněný, nebo alespoň s vysokým podílem bavlny. Je to z toho důvodu, že tyto tkaniny přicházejí do přímého styku s pokožkou, a tak je nanejvýš důležité, aby byly příjemné a prodyšné.

Přehozy do ložnice již nejsou na přírodní materiály tak náročné, protože je před spaním z postelí sundáváme a uléháme do bavlněného povlečení.  Slouží nám tak spíše k dekoračním účelům a jako ochrana ložního prádla před prachem a znečištěním.

V nových bytech dnes už téměř nenalezneme oddělenou kuchyň a obývací pokoj. Protože dnešní doba klade velké nároky na čas každého člověka, je žádoucí, aby byla rodina v této velké společné místnosti co nejvíce pohromadě. Pro design domova to znamená, že je nutné dobře a vhodně sladit barvy pohovek, křesel, židlí a samozřejmě také ubrusů a polštářků.

A pro takovou vkusnou kombinaci barev, která se neokouká, je právě paleta podzimních tónů jako stvořená. Odstíny hnědé, oranžové, červené, vínové a žluté se krásně doplňují a vytvářejí hřejivé kouzlo domova.

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X