Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.616

Pokud se nechcete vzdát svých oblíbených šatů v zimě, máme pro vás řešení

 Šaty jsou vždy skvělou volbou, když chcete vypadat žensky. Šaty jsou praktické, protože odpadá kombinování horního a spodního dílu, které není vždy jednoduché ať již z důvodu barvy nebo stylu. Šaty jsou zkrátka báječné. A byla by škoda se jich v zimě vzdávat. A není to ani nutné, pokud se budete držet několika málo rad.

Nemusíte si pořizovat přímo silné a teplé modely šatů, protože ty často neprospívají plnějším ženským křivkám. Pro příjemné zimní nošení postačí modely podzimní a jarní. A pokud jsou to šaty pouzdrové, i ty se dají vzít v chladnějším počasí, když je vhodně doplníte dalšími kusy oděvů.

Vyzkoušejte například příjemné přiléhavé roláky se strečem, nebudete je pod šaty ani cítit a jsou k dispozici v mnoha barvách. Pořiďte si jich více a střídejte je pod vzorované šaty, ale dejte pozor, aby se vždy nějaká barva ze vzoru šatů na roláku opakovala. Jen tak docílíte opravdu sladěného vzhledu a stylu, za kterým se muži ohlédnou a ženy jej ocení. 

Místo tenkých punčocháčů zvolte v zimě varianty s vyšším počtem deniérů tzv. DEN nebo strečové legíny, které také skvěle zahřejí.  I ty můžete krásně variovat v různých barevných kombinacích tak, aby vše dokonale ladilo. Ovšem také zde platí, že by barva měla se vzorem šatů korespondovat. Doplňte vysokými kozačkami a nachlazení vám rozhodně hrozit nebude. 

Přes šaty pak můžete v opravdu chladných dnech přehodit ještě bolerko nebo módní kožešinovou vestu a budete skvěle oblečená, aniž byste se musela vzdát své ženskosti. Navíc tak „unosíte“ šaty, které jste třeba na jaře a na podzim nevzala tak často, jak byste si představovala. 

 

 

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X