Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.616

Spánek budiž pochválen

Stačí si jen představit, že ležíte v posteli a už máte na tváři toužebný úsměv, že se nemýlíme? Obzvláště v těchto dnech, kdy je pořádná zima a naše tělo tak více než kdy jindy potřebuje kvalitní odpočinek. Jak řekl již Denis Diderot: Spánek je prospěšný kdekoliv, ale v posteli je člověku nejlépe. My vám představíme nejnovější trendy v ložním prádle, abyste se do svých ložnic těšili ještě více! 

V krásném novém povlečení se vám totiž bude nejen lépe usínat, ale i vstávat. Ať už si tedy chcete pořídit povlečení ve svém oblíbeném stylu nebo udělat radikální změnu, u nás si vždy vyberete! Aktuální sortiment povlečení odráží současné módní trendy a zároveň zachovává klasiku.

Nejoblíbenější jsou stále decentní květinové vzory v jemných pastelových tónech a také styl starých dobrých časů tzv. vintage.

Pokud ale chcete do své ložnice vnést novou jiskru, povlečením ve výrazných barvách to půjde nejlépe, ať již bude mít moderní grafický design nebo vzor květinový.  

Velmi trendy jsou také ložní soupravy v originálním a barevně příjemném etno stylu a motivy zemí či měst.

Zcela samostatnou kapitolou dětské povlečení. Kromě pohádkových postaviček pro nejmenší, jsou vhodné také motivy zvířat, které dětem i déle „vydrží“

Na závěr ještě jedno indické přísloví: Spánek hýčká všechno živé.  

 


 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X