Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím
- +

Aktuálně >>

Aktivovat kód akce 197.682

Teplé spodní prádlo je v zimě základ 

Zima už klepe na dveře a dny i noci jsou stále chladnější. A bude hůř! Ve velkém chladu je velmi důležité mít v teple nohy a hlavu, ale zapomínat bychom neměli ani na trup. Tělo si musíme zahřívat mimo jiné i proto, že je obalem pro naše životně důležité orgány. A kdo již někdy v životě zažil ledvinovou koliku nebo zánět močového měchýře, ten už na teplé spodní prádlo nedá dopustit! Ale i ti, kterým se podobné pohromy zatím vyhnuly, by rozhodně měli dbát na prevenci a toto prádlo začít nosit. 

Jak v dámském, tak v pánském prádle jsou v zimě velmi důležité košilky a nátělníky. Existují klasické varianty bez rukávů, pouze s ramínky, která u dámských košilek mohou být i jemná tzv. špagetová a pak samozřejmě oblíbené varianty s krátkými, a vůbec nejoblíbenější kousky s rukávy dlouhými.

Krásným hřejivým modelem je hřejivá spodní košilka s pružnou krajkou v dekoltu. Je velmi příjemná, protože nemá žádné postranní švy. Praktické je také to, že je v sadě dvou kusů a ve třech krásných barvách na výběr. Již zmíněná špagetová ramínka, dokonce nastavitelná, má další košilka s krajkou, která je také ze 100% bavlny.

Bezvadná jsou již zmíněná spodní trička s krátkým nebo dlouhým rukávem. Pánská bývají ke krku, ale dámská mívají různě hluboké výstřihy, protože nikdy nevíte, pod jaký model si je vezmete. Do společnosti se přece chodí i v zimě a mnoho koncertních sálů případně kostelů nebývá zrovna dobře vytopeno. Takže je dobře se teple obléknout i pod sváteční svetřík s lehkým výstřihem.

Dámské spodní tričko s krátkými rukávy má kulatý výstřih zdobený malými vroubky stejně jako lemy rukávů. Můžete jej mít v bílé, černé i netradiční růžové barvě. K dispozici je i s dlouhými rukávy, ze stejného materiálu, ve stejných barvách. Obě trička jsou v sadě dvou kusů, stejně jako košilky.

I pánové si mohou pořídit příjemná spodní trika jak s krátkými, tak s dlouhými rukávy, která jsou také v praktických sadách po dvou kusech. Na výběr je vždy ze dvou barev – bílé a šedé melírované. Tato trička se skvěle nosí a vypadají dobře i pod elegantní košilí.

Samostatnou kapitolou jsou kalhotky a trenýrky. Pro chladnější část roku jsou mimořádně praktické tzv. boxerky, které se vyrábějí jak v pánském, tak i v dámském provedení. Charakteristické je pro ně pohodlí a přiléhavost, díky čemuž jsou i příjemně hřejivé. Volné a vzdušné trenýrky a svůdná tanga nechť zůstanou v prádelníku nejméně do pozdního jara.

Výhodná a do zimního počasí jako dělaná je sada dvou kusů dámských kalhotek s delší s nohavičkou, jejichž spodní část je ozdobena pružnou krajkou. Pro muže jsou k dispozici mimořádně hřejivé boxerky z jemné a měkké vysoce kvalitní počesané bavlny.

A když je opravdu mráz, který až štípe, pak nezbývá než obléknout pod kalhoty i legíny. Nejsou pouze pro ženy, jak by se mnozí z nás mohli domnívat, i když v kategorii dámské módy jsou jich desítky druhů, ale zahřát se v nich mohou i pánové. A to přímo ve speciálním termo provedení.

 


Přihlášení
Registrovat
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
X
X
X